خبرنگاران 154 سالمند تحت پوشش بهزیستی زنجان واکسن کرونا دریافت کردند

به گزارش وبلاگ موزیک پاپ، زنجان - خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت:طبق هماهنگی های سازمان بهزیستی کشور و وزارت بهداشت 154 نفر از سالمندان ساکن در مراکز شبانه روزی بهزیستی استان، دوز اول واکسن پیشگیری از کرونا را دریافت کردند.

خبرنگاران 154 سالمند تحت پوشش بهزیستی زنجان واکسن کرونا دریافت کردند

محمد محمدی قیداری روز یکشنبه در گفت و گوبا خبرنگار وبلاگ موزیک پاپ، اضافه کرد: با هماهنگی انجام گرفته مرحله اول واکسیناسیون کووید- 19 سالمندان مقیم در مراکز شبانه روزی بهزیستی استان زنجان و مراقبین آغاز شده است.

وی اضافه کرد: بر این اساس 2 مرکز شبانه روزی مراقبتی و توانبخشی سالمندان مرد و زن در زنجان و هیدج فعال است که در پاییز سال جاری 975 نفر جهت ایمنی ویروس آنفلوانزا واکسینه شدند.

این مسوول ادامه داد: دریافت کنندگان واکسن پیشگیری از کووید 19 به صورت متناوب مورد بررسی قرار می گیرند و در ماه اول به صورت هفتگی چک می شوند که هر گونه عارضه ای در آنها مورد توجه و اقدام پزشکی لازم قرارمی گیرد.

محمدی با بیان اینکه سالمندان 2 دوز واکسن با فاصله 28 روز دریافت می کنند خاطرنشان کرد : خوشبختانه بهزیستی استان زنجان در مراقبت و قرنطینه کامل یک هزار و 100 نفر از افراد تحت پوشش مراکز شبانه روزی سالمندان، بیماران روانی مزمن و معلولین ذهنی، بچه ها بی سرپرست و بدسرپرست و مراکز ترک اعتیاد و سرپناه شبانه تحت نظارت بهزیستی پیروز عمل کرده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 154 سالمند تحت پوشش بهزیستی زنجان واکسن کرونا دریافت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 154 سالمند تحت پوشش بهزیستی زنجان واکسن کرونا دریافت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید