کاخ باکینگهام به فکر انتقام از مگان مارکل

به گزارش وبلاگ موزیک پاپ، با تشدید اختلافات میان اعضای خاندان سلطنتی انگلیس و طرح ادعاهای جدید، احتمال ورود یک شرکت حقوقی به این جنجال و شکایت از مگان مارکل قوت گرفته است.

کاخ باکینگهام به فکر انتقام از مگان مارکل

به نوشته روزنامه دیلی میل، با شکایت یک پیشکار ارشد کاخ باکینگهام از مگان مارکل عروس ولیعهد بریتانیا و همسر شاهزاده هری و متهم کردن او به انجام رفتار ناشایست و غیرقابل قبول در قبال دو دستیار شخصی و تضعیف شخصیت فرد دیگری، پای تحقیقاتی به میان آمده که قرار است به دست یک شرکت حقوقی صورت بگیرد.

با تشدید بن بست میان طرفین، میل آن ساندی فاش کرد که مگان مارکل در نامه ای به کاخ باکینگهام خواهان دریافت اسناد، ایمیل ها و یا پیغام های کتبی مرتبط به این شکایت علیه خودش شده است. اما کادر سلطنتی در حرکتی بی سابقه که قطعا به تنش ها می افزاید، خواهان ورود یک طرف سوم به ماجرای تحقیقات شده است.

اما نشانه هایی از مقابله به مثل احتمالی مگان مارکل علیه آنچه کمپین بدنام سازی می خواند، دیده شده است و یک منبع ارشد در کاخ باکینگهام هم دریافت نامه از دفتر مگان برای مشاهده مدارک را تایید کرد. الیزابت دوم این درخواست را به شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا ارجاع داد که کارکنانش در حال آنالیز مدارک هستند.

همسر شاهزاده هری، اتهامات کارکنان کاخ علیه خودش را رد می نماید. با این حال یک منبع آگاه در میان خاندان سلطنتی بریتانیا به تایمز گفت که بدترین وقایع واقعی هنوز ظاهر نشده است و چند داستان دلخراش برای گفتن وجود دارد.

کاخ باکینگهام، شاهزاده هری و مگان مارکل هنوز در این رابطه اظهارنظری نداشته اند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "کاخ باکینگهام به فکر انتقام از مگان مارکل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ باکینگهام به فکر انتقام از مگان مارکل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید